Cornell Dubilier 942C16P22K-F
Film Capacitor, Polypropylene, 1600V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
数据表和文档
Electro Sonic
Master Electronics
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-73.64%
相关零件
Cornell Dubilier940C20P22K-F
Capacitor, Polypropylene Film, High Dv/Dt, 2000V, .22uF | Cornell-Dubilier 940C20P22K-F
Cornell Dubilier940C12P22K-F
Film Capacitor, Polypropylene, 1200V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
Cornell Dubilier942C12P22K-F
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polypropylene, 250V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
描述
Axial FILM CAPACITOR 942C 460V 0.22muF ±10% 0.925Diax1.811L 23.50mmx46.00mm
Cap Film 0.22uF 1600V PP 10% (23.5 X 46mm) Axial 105C
HV Metallized Polypropylene Film Capacitors .22uF 1600Vdc