TDK B32656S2224K561
Film Capacitor, Polypropylene, 2000V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.22uF, Chassis Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
相关零件
Film Capacitor, Polypropylene, 1700V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.22uF, Chassis Mount
Film Capacitor, Polypropylene, 1250V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.22uF, Chassis Mount
Cornell DubilierSCD224K202A3Z25-F
Epcos B32656 220nF Polypropylene Film Capacitor 1250 V dc; 500 V ac +/-10%; Tab
Cap Film 0.22uF 2000V PP 5% (44 X 22 X 38mm) Screw Mount 0.01 Ohm 105C T/R
Yageo GroupC4BSWBX3220ZAFJ
Film Capacitor, Polyester And Polypropylene, 2000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.22uF, Chassis Mount
描述
Metalized Polypropylene Film Cap 2000V 220nF 10% 20x39.5x42mm screw terminal
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.22uF, 2000V DC, 20mm(W) x 39.5mm(H) x 42mm(L)
Cap, 0.22Uf, 2Kv, Film, Solder Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B32656S2224K561
220nF -55鈩儈+100鈩 卤10% Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS