TDK B32654A7224K189
Film Capacitor, Polypropylene, 1250V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
ODG (Origin Data Global)
Datasheet61 页5 年前
Ciiva
EPCOS
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Yageo GroupR76QR3220SE30K
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 10% +Tol, 10% -Tol, -200+/-100Ppm/Cel Tc, 0.22Uf, Through
Epcos B32653 220nF Polypropylene Film Cap 1000V dc; 250V ac +/-10%; Through Hole
Yageo GroupR76QW3220SE30K
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
Epcos B32654 220nF Polypropylene Film Cap 1000V dc; 250V ac +/-10%; Through Hole
Yageo GroupR75TR3220AA40K
Film Capacitor, Polypropylene, 1600V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
CAPACITOR POLYPROPYLENE PP FILM, 0.22UF, 300V, 20%, RADIAL
描述
Cap Film 0.22uF 1250V PP 10% (31.5 X 14 X 24.5mm) Radial 27.5mm 100C T/R
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.22uF, 1250V DC, 14mm(W) x 24.5mm(H) x 31.5mm(L)
FILM CAP MKP BOX 0.22µF 10% 1250Vdc LS 27.5mm