TDK B32654A7104K000
Film Capacitor, Polypropylene, 1250V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
TDK
Datasheet61 页5 年前
Ciiva
EPCOS
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Yageo GroupR76TN3100SE40K
Film Capacitor, Polypropylene, 1600V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Epcos B32654 100nF Polypropylene Film Cap 1600V dc; 500V ac +/-10%; Through Hole
Film Capacitor, Polypropylene, 1500V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR75QN3100AA00K
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Epcos B32652 100nF Polypropylene Film Cap 1000V dc; 250V ac +/-10%; Through Hole
Yageo GroupR413N31004000K
描述
Cap Film 0.1uF 1250V PP 10% (31.5 X 11 X 21mm) Radial 27.5mm 100°C Bulk
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.1uF, 1250V DC, 11mm(W) x 21mm(H) x 31.5mm(L)
-55鈩儈+100鈩 卤10% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS