Yageo Group R413N31004000K
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页20 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginBulgaria
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2005-08-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Epcos B32653 100nF Polypropylene Film Cap 1250V dc; 500V ac +/-10%; Through Hole
Yageo GroupR76QR3100SE40K
Yageo GroupR75QN3100AA00K
Epcos B32652 100nF Polypropylene Film Cap 1000V dc; 250V ac +/-10%; Through Hole
Cap Film Suppression X1 0.1uF 760VDC/330VAC PP 10% (18 X 7 X 12.5mm) Radial 15mm 110C Automotive Bulk
Film Capacitor, Polypropylene, 800V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
描述
Radial FILM CAPACITOR R41 1000V 1kV 0.1muF ±10% 1.043Lx0.335W 26.50mmx8.50mm
Cap Film 0.1uF 1000V PP 10%( 26.5 X 10 X 18.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 22.5mm 110C Bulk