TDK B32653A1333J000
Film Capacitor, Polypropylene, 1600V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.033uF, Through Hole Mount
Production
数据表和文档
TDK
Datasheet61 页5 年前
Ciiva
EPCOS
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Yageo GroupR76UN23304040J
Film Capacitor, Polypropylene, 2000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.033uF, Through Hole Mount
Cap Film 0.033uF 2000V PP 5% (26 X 7 X 16.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 22.5mm 105C Bulk
Yageo GroupR76TI23304040J
PanasonicECW-HA3C333J4
Cap Film 0.033uF 1600V PP 5% (20.6 X 11.2 X 22mm) Radial 10mm 105C Ammo
PanasonicECW-HA3C333J
Cap Film 0.033uF 1600V PP 5% (20.6 X 11.2 X 17mm) Radial 17.5mm 105C Ammo
Film Capacitor, Polypropylene, 1250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.033uF, Through Hole Mount
描述
-55鈩儈+100鈩 卤5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.033uF, 1600V DC, 10.5mm(W) x 16.5mm(H) x 26.5mm(L)
CAPACITOR, 33NF 1600V; Capacitance: 0.033µF; Capacitance Tolerance: ± 5%; Capacitor Dielectric Type: Polypropylene (PP); Voltage Rating: 1.6kV; Capacitor Terminals: Radial Leaded; Lead Spacing: 22.5mm; Operating Temperature Ra