TDK B32652A3404K000
-55鈩儈+100鈩 卤10% Plugin, P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
相关零件
PanasonicECW-FD2W394KQ
Film Capacitor, Polypropylene, 450V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.39uF, Through Hole Mount
X2 Class AEC-Q200 Metallized Polypropylene Film Capacitor, 390nF, 310VAC, 630VDC, 10%
PanasonicECW-FD2W394JB
Film Capacitor, Polypropylene, 450V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.39uF, Through Hole Mount
PanasonicECW-F2W394JAQ
-55鈩儈+100鈩 卤5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
描述
FILM CAP MKP BOX 0.40 F 10% 250VDC LS 15MM
CAP FILM 0.4UF 10% 250VDC RADIAL
Radial Film Capacitor 10% 400nF