TDK B32620A4103J
Film Capacitor, Polypropylene, 400V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.01uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet28 页13 年前
TME
element14 APAC
Arrow Electronics
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Cap Film 0.01uF 400V PP 5% (7.2 X 3.5 X 8mm) Radial Plastic Rectangular Can 5mm 100C Bulk
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.01uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.01uF, Through Hole Mount
Yageo GroupPHE450PB5100JR06
Film Capacitor, Polypropylene, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.01uF, Through Hole Mount
Cap Film 0.01uF 630V PP 5% (18 X 5.5 X 10.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 100C Bulk
描述
Cap Film 0.01uF 400V PP 5%( 10 X 4 X 8.5mm) Radial Stacked 7.5mm 105C Bulk
CAPACITOR POLYPROPYLENE PP FILM 0.01UF, 400V, 5%, RADIAL
FILM CAP MKP BOX 0.01µF 5% 400Vdc LS 7.5mm