TDK B32621A3103J
Film Capacitor, Polypropylene, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.01uF, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet28 页13 年前
Newark
element14
Future Electronics
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Yageo GroupPHE450MA5100JR05
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.01uF, Through Hole Mount
Yageo GroupPHE450PB5100JR06
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.01uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR76PF2100SE30J
Cap Film 0.01uF 1600V PP 5% (18 X 6 X 11mm) Radial Wound 15mm 125C Automotive Bulk
描述
Cap Film 0.01uF 250V PP 5%( 13 X 4 X 9mm) Radial Stacked 10mm 105C Bulk
CAPACITOR POLYPROPYLENE PP FILM 0.01UF, 250V, 5%, RADIAL
Capacitor PP FILM 0.01UF, 250V, 5%, RADI; RADIAL; Product Range:Epcos B32621A3103J - B32621 Series;
Film Capacitor, 0.01Uf, 250V, 5%, Radial Leaded; Dielectric Type:Metallized Pp Stacked; Capacitor Case/Package:Radial Box - 2 Pin; Capacitance:0.01Μf; Capacitance Tolerance:± 5%; Voltage(Ac):500V; Voltage(Dc):1Kv; Lead Spacing:10Mmrohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B32621A3103J.