TDK B32620A3223J189
Film Capacitor, Polypropylene, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
Production
数据表和文档
TDK
Datasheet30 页5 年前
EPCOS
Ciiva
Arrow Electronics
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Yageo GroupR79IC2220Z345J
Cap Film 0.022uF 250V PP 5%( 7.2 X 3.5 X 7.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 5mm 105C Bag
Film Capacitor, Polypropylene, 400V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
Yageo GroupPHE426KA5220JR05
Yageo GroupR75QI2220AA00J
描述
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.022uF, 250V DC, 4mm(W) x 8.5mm(H) x 10mm(L)
Cap Film 0.022uF 250V PP 5% (10 X 4 X 8.5mm) Radial Stacked 7.5mm 105C T/R
-55鈩儈+105鈩 卤5% Plugin,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
FILM CAP MKP BOX 0.022µF 5% 250Vdc LS 7.5mm
Film Capacitor; Capacitor Dielectric Type:Polypropylene; Capacitance:0.022µF; Capacitance Tolerance:± 5%; Voltage Rating:250VDC; Life Time @ Temperature:200000 hours @ 40°C; Series:MKP; Capacitor Case Style:Radial Leaded ;RoHS Compliant: Yes