TDK B32620A4223J289
Film Capacitor, Polypropylene, 400V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
数据表和文档
TDK
Datasheet30 页5 年前
Future Electronics
Ciiva
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
PanasonicECW-F4223JL
Capacitor;ECWF,Met Polypropylene Film Cap,Radial,400VDC,0.022uF,5%,Blk ST
Film Capacitor, Polypropylene, 400V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount, 5122
Yageo GroupR79MC2220Z340J
Cap Film 0.022uF 400V PP 5% (7.2 X 5 X 10mm) Radial Plastic Rectangular Can 5mm 105°C Bulk
Yageo GroupPHE426KA5220JR05
Yageo GroupR76MF22204030J
描述
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.022uF, 400V DC, 5mm(W) x 10.5mm(H) x 10mm(L)
Cap, 0.022Uf, 400V, Film, Radial Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B32620A4223J289
22nF -55鈩儈+105鈩 卤5% Plugin,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
B32620 Series 400 V 22 nF ±5 % LS=7.5 mm Stacked Metallized PP Film Capacitor
FILM CAP MKP BOX 0.022µF 5% 400Vdc LS 7.5mm