TDK B32620A0472K000
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.0047uF, Through Hole Mount
Production
数据表和文档
TDK
Datasheet30 页5 年前
Ciiva
EPCOS
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Yageo GroupR413F1470JY00K
Yageo GroupR413F14700000K
Yageo GroupR73QI1470SE30K
Epcos B32652 4.7nF Polypropylene Film Cap 1600V dc; 500V ac +/-10%; Through Hole
PanasonicECW-H12472JV
Film Capacitor, Polypropylene, 1250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 4.7uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polypropylene, 1500V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.0047uF, Through Hole Mount
描述
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.0047uF, 1000V DC, 5mm(W) x 10.5mm(H) x 10mm(L)
Cap Film 0.0047uF 1000V PP 10% (10 X 5 X 10.5mm) Radial Stacked 7.5mm 105C Bulk