TDK B32562J3105K289
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 250V, 10% +Tol, 10% -Tol, 1uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
TDK
Datasheet46 页7 年前
_legacy Avnet
Ciiva
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Film Capacitor, Polyester, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 1uF, Through Hole Mount
Cap Film 1uF 100V PET 10% (11.5 X 4.5 X 6.9mm) Radial 10mm 125°C Ammo Pack
Cap Film 1uF 100V PET 10%( 11.5 X 4.5 X 6.9mm) Radial Stacked 10mm 125C Bulk
PanasonicECQ-E2105KF
Film Capacitor, Polyester, 250V, 10% +Tol, 10% -Tol, 1uF, Through Hole Mount
PanasonicECQ-E2105KB
Capacitor Film 1uF 250 Volt PET 10% (15.3 X 7 X 14mm) Radial 12.5 mm 105C Bulk
Yageo GroupR82DC4100DQ60K
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 63V, 10% +Tol, 10% -Tol, 1uF, Through Hole Mount
描述
Cap Film 1uF 250V PET 10% (16.5 X 7 X 9.3mm) Radial Stacked 15mm 125C Ammo
FILM CAPACITOR DIP Film Capacitor 10% 1muF 250V
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 1uF, 250V DC, 7mm(W) x 9.3mm(H) x 16.5mm(L)
Film Cap 1, 0UF 10% 250V POLYESTER UNCOATED