EPCOS B32561J1105K289
Cap Film 1uF 100V PET 10% (11.5 X 4.5 X 6.9mm) Radial 10mm 125°C Ammo Pack
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet46 页7 年前
EPCOS
Ciiva
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 EPCOS B32561J1105K289 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2020-10-31
LTD Date2021-01-31
相关零件
Cap Film 1uF 100V PET 10%( 11.5 X 4.5 X 6.9mm) Radial Stacked 10mm 125C Bulk
Film Capacitor, Polyester, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 1uF, Through Hole Mount
Cap Film 1uF 63V PET 10%( 9 X 4 X 6.8mm) Radial Stacked 7.5mm 125C Bulk
PanasonicECQ-E1105KF
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 1uF, Through Hole Mount
Cap Film 1uF 100V PET 10% (18 X 5.5 X 10.5mm) Radial 15mm 100C Bulk
描述
FILM CAP MKT SILVER 1.0µF 10% 100Vdc LS 10mm