TDK B32529C8222K289
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.0022uF, 630V DC, 2.5mm(W) x 6.5mm(H) x 7.3mm(L)
Production
价格与库存
数据表和文档
TDK
Datasheet44 页5 年前
_legacy Avnet
Ciiva
DigiKey
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Cap, 2200Pf, 400V, Film, Radial Rohs Compliant: Yes |Epcos B32529C6222K189
Cap Film 0.0022uF 100V PET 10% (7.3 X 2.5 X 6.5mm) Radial Wound 5mm 125C Automotive Ammo
Film Capacitor, 2200 pF, 200 V, 400 V, ± 10%, Metallized PET Stacked, Radial Box - 2 Pin
Cap Film 0.0022uF 400V PET 10% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial 5.08mm Ammo Pack
Yageo GroupRSBPC1220AA00K
Film Capacitor, 2200 pF, 220 V, 630 V, ± 10%, Metallized PET Stacked, Radial Box - 2 Pin
Yageo GroupRSBPC1220Z300K
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 630V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.0022uF, Through Hole Mount
描述
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 10% 2.2nF 400V
FILM CAP MKT BOX 0.0022µF 10% 630Vdc LS 5mm