TDK B32529C8103J189
Cap Film 0.01uF 630V PET 5% (7.5 X 5 X 10mm) Radial Wound 5mm 125C Automotive T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet44 页5 年前
Newark
element14 APAC
Ciiva
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK B32529C8103J189 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
PanasonicECQE6103JF
Cap Film 0.01uF 630V PET 5% (12 X 4.5 X 7.5mm) Radial 10mm 105C Bulk
Cap Film 0.01uF 630V PET 5% (13 X 4 X 9mm) Radial Wound 10mm 125C Automotive Bulk
Yageo GroupR60PF2100506AJ
Cap Film 0.01uF 630V PET 5% (13 X 4 X 9mm) Radial Stacked 10mm 105C Automotive
Yageo GroupR60PF2100AA30J
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 630V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.01uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR60PF2100AA30K
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 630V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.01uF, Through Hole Mount
PanasonicECQ-E6103JFB
Ecqe(F), Met Polyester Film Cap Radial L Rohs Compliant: Yes |Panasonic ECQ-E6103JFB
描述
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.010uF, 630V DC, 5mm(W) x 10mm(H) x 7.5mm(L)
FILM CAP MKT BOX 0.01µF 5% 630Vdc LS 5mm
Radial Film Capacitor 5% 10nF 400V
CAP FILM 10000PF 5% 630VDC RAD
B32529 RADIAL 630V 0.01uF 5%TOL 7.5x10x5MM LS=5MM METALLIZED POLYESTER
卤5% 630V 10nF -55鈩儈+125鈩 Film Capacitors ROHS
10nF ¡À5% , 5mm 630V 400V 7.5mm*5mm*10mm