TDK B32521N8103J
Cap Film 0.01uF 630V PET 5% (13 X 4 X 9mm) Radial Wound 10mm 125C Automotive Bulk
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet41 页17 年前
Newark
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
相关零件
Film Capacitor, Polyester, 630V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.01uF, Through Hole Mount
PanasonicECQE6103JF
Cap Film 0.01uF 630V PET 5% (12 X 4.5 X 7.5mm) Radial 10mm 105C Bulk
Cap Film 0.01uF 630V PET 5% (7.5 X 5 X 10mm) Radial Wound 5mm 125C Automotive T/R
Yageo GroupR60PF2100506AJ
Cap Film 0.01uF 630V PET 5% (13 X 4 X 9mm) Radial Stacked 10mm 105C Automotive
Cap Film 0.01uF 630V PET 5% (7.5 X 5 X 10mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Bulk
Film Capacitor, 0.01 uF, 160 V, 630 V, ± 5%, Metallized PET, Radial Box - 2 Pin
描述
FILM CAP MKT BOX 0.01µF 5% 630Vdc LS 10mm
B32521 Series 630 v 0.01 uf 5% LS=10mm Radial Metallized Polyester Film
CAP FILM 10000PF 5% 630VDC RAD