TDK B32529C6222K289
Cap, 2200Pf, 400V, Film, Radial Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B32529C6222K289
Production
价格与库存
数据表和文档
ODG (Origin Data Global)
Datasheet44 页5 年前
Factory Futures
Ciiva
TME
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Cap Film 0.0022uF 100V PET 10% (7.3 X 2.5 X 6.5mm) Radial Wound 5mm 125C Automotive Ammo
Cap Film 0.0022uF 63V PET 10% (7.3 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Bulk
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.0022uF, 250V DC, 2.5mm(W) x 6.5mm(H) x 7.3mm(L)
Yageo GroupR82MC1220Z350K
Cap Film 0.0022uF 400V PET 10% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Bulk
Yageo GroupR82MC1220DQ50K
Cap Film 0.0022uF 400V PET 10% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Ammo
Yageo GroupR82EC1220DQ50J
Film Cap,.0022Uf,100V,t2,5,h6,5,l7,2,pitch5,ammo Rohs Compliant: Yes
描述
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.0022uF, 400V DC, 2.5mm(W) x 6.5mm(H) x 7.3mm(L)
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.0022uF, Through Hole Mount
Cap Film 0.0022uF 400V PET 10%( 7.3 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive AEC-Q200 Ammo
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 10% 2.2nF 200V
FILM CAP MKT BOX 0.0022µF 10% 400Vdc LS 5mm