TDK B32529C6222J289
Cap Film 0.0022uF 400V PET 5% (7.3 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Ammo
Production
价格与库存
数据表和文档
TDK
Datasheet44 页5 年前
Ciiva
_legacy Avnet
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Yageo GroupR82MC1220DQ50J
Film Capacitor, Polyester, 400V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0022uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR82MC1220Z350K
Cap Film 0.0022uF 400V PET 10% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Bulk
Yageo GroupR82MC1220DQ50K
Cap Film 0.0022uF 400V PET 10% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Ammo
Film Capacitor, Polyester, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.0022uF, Through Hole Mount, 3510
描述
Cap, 2200Pf, 400V, Film, Radial Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B32529C6222J289
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.0022uF, 400V DC, 2.5mm(W) x 6.5mm(H) x 7.3mm(L)
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 400V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0022uF, Through Hole Mount
2200 pF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 5% 2.2nF 200V
FILM CAP MKT BOX 0.0022µF 5% 400Vdc LS 5mm