TDK B32529C3822J289
Film Cap Mkt Box 0.0082ΜF 5% 250VDC Ls 5MM
数据表
价格与库存
数据表和文档
_legacy Avnet
Datasheet45 页14 年前
Datasheet46 页17 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
相关零件
Cap Film 0.0082uF 63V PET 5% Radial 5mm 125C Bulk
Cap Film 0.0082uF 100V PET 5% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial 5.08mm 105°C Ammo Pack
PanasonicECQ-U2A822ML
ECQ UL, X-2 Met Poly Film Cap Molded 275VAC, 0.0082uF, 20%, L/S =12.5mm, Blk ST
Cap Film 0.0082uF 63VDC/40VAC PET 10% RDL 5mm Ammo Pack
PanasonicECQ-E6822KF
Cap Film 0.0082uF 630V PET 10% (12 X 4.9 X 10mm) Radial 10mm 105C Bulk
描述
Radial Film Capacitor 5% 8.2nF 160V
CAP FILM 8200PF 5% 250VDC RADIAL
卤5% 250V 8.2nF -55鈩儈+125鈩 Film Capacitors ROHS