TDK B32529C0822J000
Cap Film 0.0082uF 63V PET 5% Radial 5mm 125C Bulk
数据表
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet0 页0 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
相关零件
FILM CAP MKT BOX 0.0082µF 5% 250Vdc LS 5mm
Cap Film 0.0082uF 100V PET 5% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial 5.08mm 105°C Ammo Pack
PanasonicECQ-U2A822ML
ECQ UL, X-2 Met Poly Film Cap Molded 275VAC, 0.0082uF, 20%, L/S =12.5mm, Blk ST
PanasonicECQ-E6822KF
Cap Film 0.0082uF 630V PET 10% (12 X 4.9 X 10mm) Radial 10mm 105C Bulk
描述
卤5% 63V 8.2nF -55鈩儈+125鈩 Metallized Polyethylene Terephthalate (PET) Film Capacitors ROHS
Cap, Film, Pet, 8200Pf, 63V, Radial; Capacitance:8200Pf; Voltage Rating:63V; Capacitor Dielectric Type:Pet (Polyester); Capacitance Tolerance:± 5%; Product Range:B32529 Series; Capacitor Case Style:-; Capacitor Terminals:Radial Rohs Compliant: Yes |Epcos B32529C0822J000