TDK B32529C1474K189
Cap Film 0.47uF 100V PET 10% (7.3 X 4.5 X 9.5mm) Radial Wound 5mm 125C Automotive T/R
数据表和文档
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Yageo GroupR82EC3470Z370K
Film Capacitor, Polyester, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.47uF, Through Hole Mount
Cap, 0.47Uf, 100V, Film, Radial Rohs Compliant: Yes |Epcos B32520C1474K189
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.47uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR82EC3470DQ70K
Cap Film 0.47uF 100VDC/63VAC PET 10% 7.2 X 4.5 X 9.5mm RDL 5mm Ammo Pack
Cap Film 0.47uF 100V PET 10% (10 X 5 X 10.5mm) Radial Stacked 7.5mm 125C Automotive Bulk
描述
Capacitor, met Polyester (Mylar),0.47Uf,100Vdc,10-% Tol,10+% Tol |Epcos B32529C1474K189
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.47uF, 100V DC, 4.5mm(W) x 9.5mm(H) x 7.3mm(L)
METALLIZED POLYESTER FILM CAPACITOR Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.47uF, Through Hole Mount
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 10% 470nF 63V
CAP, 0.47µF, 100V, 10%, PET; Capacitance: 0.47µF; Voltage Rating: 100V; Capacitor Dielectric Type: PET (Polyester); Capacitance Tolerance: ± 10%; Product Range: B32529 Series; Capacitor Case Style: -; Capacitor Terminals: Radia