TDK B32520C1474K189
Cap, 0.47Uf, 100V, Film, Radial Rohs Compliant: Yes |Epcos B32520C1474K189
数据表和文档
TDK
Datasheet44 页5 年前
_legacy Avnet
Ciiva
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
Introduction Date2000-09-29
相关零件
Cap Film 0.47uF 100V PET 10%( 18 X 5.5 X 10.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 100C Bulk
Cap Film 0.47uF 100V PET 10% (7.3 X 4.5 X 9.5mm) Radial Wound 5mm 125C Automotive T/R
Yageo GroupR82EC3470Z370K
Film Capacitor, Polyester, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.47uF, Through Hole Mount
Cap, 0.47Uf, 100V, Film, Radial Rohs Compliant: Yes |Epcos B32529C1474K289
描述
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.47uF, 100V DC, 5mm(W) x 10.5mm(H) x 10mm(L)
METALLIZED POLYESTER FILM CAPACITOR Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.47uF, Through Hole Mount
FILM CAP MKT BOX 0.47µF 10% 100Vdc LS 7.5mm
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 10% 470nF 63V