TDK B32529C1473K189
Cap Film 0.047uF 400V PET 10% (10 X 5 X 10.5mm) Radial 7.5mm 125°C T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
TDK
Datasheet44 页5 年前
Newark
Ciiva
TME
_legacy Avnet
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Yageo GroupR82EC2470DQ60K
Film Capacitor, 0.047 uF, 63 V, 100 V, ± 10%, Metallized PET Stacked, Radial Box - 2 Pin
Cap Film 0.047uF 100V PET 10% (10 X 2.5 X 7mm) Radial 7.5mm 125°C T/R
Yageo GroupR82EC2470AA60K
Film Capacitor, Polyester, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.047uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR82EC2470Z360K
Cap Film 0.047uF 100V PET 10% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Bulk
PanasonicECQV1473JM
Film Capacitor, Plastic, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.047uF, Through Hole Mount, 3012
PanasonicECQ-V1473JM3
ECQV, Stack Met Polyester Film Cap Lead 100VDC, 0.047uF, 5%, L/S =5mm, T&A CRMP
描述
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.047uF, 100V DC, 2.5mm(W) x 6.5mm(H) x 7.3mm(L)
Cap Film 0.047uF 100V PET 10%( 7.3 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive AEC-Q200 T/R
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.047uF, Through Hole Mount
FILM CAP MKT BOX 0.047µF 10% 100Vdc LS 5mm
CAP, 47000PF, 100V, 10%, PET; Capacitance: 47000pF; Voltage Rating: 100V; Capacitor Dielectric Type: PET (Polyester); Capacitance Tolerance: ± 10%; Product Range: B32529 Series; Capacitor Case Style: -; Capacitor Terminals: Rad