TDK B32520C1473K189
Cap Film 0.047uF 100V PET 10% (10 X 2.5 X 7mm) Radial 7.5mm 125°C T/R
Obsolete
数据表和文档
TDK
Datasheet49 页11 年前
IHS
_legacy Avnet
Introduction Date2013-01-29
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Yageo GroupR82EC2470DQ60K
Film Capacitor, 0.047 uF, 63 V, 100 V, ± 10%, Metallized PET Stacked, Radial Box - 2 Pin
Cap Film 0.047uF 400V PET 10% (10 X 5 X 10.5mm) Radial 7.5mm 125°C T/R
Cap Film 0.047uF 100V PET 10% (7.3 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Ammo
Cap Film 0.047uF 100V PET 10% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial 5.08mm Loose in Box
Film Capacitor, Polyester, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.047uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR82EC2470AA60K
描述
B32520 radial poly cap 47nF 100V 7.5mm
CAP FILM 0.047UF 10% 100VDC RAD