TDK B32529C1473J289
Cap Film 0.047uF 100V PET 5% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial 5mm 125C Automotive Ammo
数据表和文档
TDK
Datasheet44 页5 年前
Ciiva
_legacy Avnet
DigiKey
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
相关零件
Yageo GroupR82EC2470DQ60J
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.047uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR82EC2470AA60J
Film Capacitor, 0.047 uF, 63 V, 100 V, ± 5%, Metallized PET Stacked, Radial Box - 2 Pin
Yageo GroupR82EC2470Z360J
PanasonicECQ-V1473JM3
ECQV, Stack Met Polyester Film Cap Lead 100VDC, 0.047uF, 5%, L/S =5mm, T&A CRMP
Cap Film 0.047uF 100V PET 10% (10 X 2.5 X 7mm) Radial 7.5mm 125°C T/R
描述
Cap, 0.047Uf, 100V, Film, Radial Rohs Compliant: Yes |Epcos B32529C1473J289
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.047uF, 100V DC, 2.5mm(W) x 6.5mm(H) x 7.3mm(L)