TDK B32522C3474J289
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.47uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
TDK
Datasheet44 页5 年前
_legacy Avnet
Ciiva
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
PanasonicECQ-E2474JB
Cap Film 0.47uF 250V PET 5% (12.3 X 6.2 X 11.4mm) Radial 10mm 105C Automotive Bag
PanasonicECQ-E2474JF
Film Capacitor, Polyester, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 470uF, Through Hole Mount
Cap Film 0.47uF 250V PET 5% (7.8 X 7.8 X 13mm) Radial 5mm 125C Automotive Ammo
Cap Film 0.47uF 250V PET 5%( 13 X 6 X 12mm) Radial Stacked 10mm 125C Automotive Bulk
Yageo GroupR60II3470AA30J
Cap Film 0.47uF 250V PET 5% (18 X 6 X 12mm) Radial 15mm 105C Automotive Bulk
描述
Cap, 0.47Uf, 250V, Film, Radial Rohs Compliant: Yes |Epcos B32522C3474J289
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.47uF, 250V DC, 6mm(W) x 11mm(H) x 18mm(L)
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 5% 470nF 160V