TDK B32522C3224K289
Cap Film 0.22uF 250V PET 10%( 18 X 5 X 10.5mm) Radial Stacked 15mm 125C Automotive Ammo
数据表和文档
TDK
Datasheet44 页5 年前
_legacy Avnet
Ciiva
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Cap Film 0.22uF 250V PET 10%( 18 X 5.5 X 10.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 100C Bulk
PanasonicECQE2224KF
Film Capacitor, Polyester, 250V, 10% +Tol, 10% -Tol, 220uF, Through Hole Mount
PanasonicECQ-E2224KB
Cap Film 0.22uF 250V PET 10% (10.3 X 5.4 X 10.1mm) Radial 7.5mm 105°C Bulk
Cap Film 0.22uF 250V PET 10% (17.5 X 5 X 11mm) Radial 15mm Loose in Box
Cornell DubilierDME2P22K-F
Cap Film 0.22uF 250V PET 10%( 12.5 X 6 X 10.5mm) Radial 10mm 125C
Yageo GroupR60II3220AA30K
Cap Film 0.22uF 250V PET 10% (18 X 5 X 11mm) Radial 15mm 105°C Loose in Box
描述
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.22uF, 250V DC, 5mm(W) x 10.5mm(H) x 18mm(L)
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 250V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
FILM CAP MKT BOX 0.22µF 10% 250Vdc LS 15mm