TDK B32522C3224K000
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.22uF, 250V DC, 5mm(W) x 10.5mm(H) x 18mm(L)
数据表和文档
Burklin Elektronik
Datasheet44 页5 年前
Ciiva
TME
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
相关零件
PanasonicECQ-E4224KF
Film Capacitor, Polyester, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 220uF, Through Hole Mount
PanasonicECQE2224KF
Film Capacitor, Polyester, 250V, 10% +Tol, 10% -Tol, 220uF, Through Hole Mount
PanasonicECQ-E2224KB
Cap Film 0.22uF 250V PET 10% (10.3 X 5.4 X 10.1mm) Radial 7.5mm 105°C Bulk
Yageo GroupR82DC3220DQ60K
Film Capacitor, 0.22 uF, 40 V, 63 V, ± 10%, Metallized PET Stacked, Radial Box - 2 Pin
Yageo GroupR82DC3220AA60K
Cap Film 0.22uF 100V PET 10% (7.2 X 3.5 X 8.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 5mm 125C Automotive Bulk
描述
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 250V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 10% 220nF 160V
CAPACITOR, 0.22UF 250V; Capacitance: 0.22µF; Capacitance Tolerance: -10%, +5%; Capacitor Dielectric Type: Polyester (PET); Voltage Rating: 250V; Capacitor Terminals: Radial Leaded; Lead Spacing: 15mm; Operating Temperature Ran