TDK B32521N8223J
Cap Film 0.022uF 630V PET 5% (13 X 5 X 11mm) Radial Wound 10mm 125C Automotive Bulk
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet41 页17 年前
Newark
Future Electronics
DigiKey
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
相关零件
PanasonicECQE6223JF
Radial FILM CAPACITOR ECQ-E(F) 630V 0.022muF ±5% 0.472Lx0.209W 12.00mmx5.30mm
Film Capacitor, Polyester, 630V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
PanasonicECQE6223KF
Cap Film 0.022uF 630V PET 10% (12 X 5.3 X 10.5mm) Radial 10mm 105°C Bulk
PanasonicECQ-E6223KFB
Cap Film 0.022uF 630V PET 10% (12 X 5.3 X 15.5mm) Radial 10mm 105C Bulk
Yageo GroupR60PF2220AA6AK
Cap Film 0.022uF 630V PET 10%( 13 X 4 X 9mm) Radial Stacked 10mm 105C Bag Automotive AEC-Q200
Yageo GroupR60PF22205040K
Cap Film 0.022uF 630V PET 10%( 13 X 4 X 9mm) Radial Wound 10mm 105C Bulk Automotive AEC-Q200
描述
Film Capacitor, 0.022 uF, 200 V, 630 V, ± 5%, Metallized PET Stacked, Radial Box - 2 Pin
Epcos 22nF +/-5% 200 V ac; 630 VDC; B32521 Thru Hole Polyester Film Capacitor