TDK B32521C3154K289
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 250V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.15uF, Through Hole Mount
数据表和文档
Ciiva
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
相关零件
Epcos 150nF +/-10% 160V ac; 250V dc; B32520 Through Hole Polyester Film Capacitor
Cap Film 0.15uF 250V PET 10% (7.5 X 5 X 10mm) Radial 5mm 125C Automotive T/R
Cap Film 0.15uF 250V PET 10%( 7.5 X 5 X 10mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Bulk
PanasonicECQ-E2154KF
Film Capacitor, Polyester, 250V, 10% +Tol, 10% -Tol, 150uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR82IC3150Z350K
Cap Film 0.15uF 250V PET 10% (7.2 X 6 X 11mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Bulk
Yageo GroupR82IC3150AA50K
描述
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.15uF, 250V DC, 4mm(W) x 9mm(H) x 13mm(L)
卤10% 250V 150nF -55鈩儈+125鈩 Metallized Polyethylene Terephthalate (PET) Film Capacitors ROHS
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 10% 150nF 160V
FILM CAP MKT BOX 0.15µF 10% 250Vdc LS 10mm