TDK B32520C1154J189
Cap Film 0.15uF 100V PET 5% (10 X 3 X 8mm) Radial Wound 7.5mm 125C Automotive T/R
数据表和文档
TDK
Datasheet44 页5 年前
IHS
Newark
Ciiva
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
Introduction Date2013-01-29
相关零件
Cap Film 0.15uF 100V PET 5% (7.3 X 3 X 6.5mm) Radial Wound 5mm 125C Automotive Bulk
Cap Film 0.15uF 100V PET 5% (7.3 X 3 X 6.5mm) Radial Wound 5mm 125C Automotive T/R
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.15uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR82EC3150AA70J
Cap Film 0.15uF 100V PET 5% (7.2 X 3.5 X 7.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Bulk
PanasonicECQ-E1154KF
Capacitor;ECQE,Met Polyester Film Cap,Radial,100VDC,0.15uF,10%,Blk ST
Yageo GroupR82EC3150DQ70K
Film Capacitor, Polyester, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.15uF, Through Hole Mount
描述
Film Capacitor, Polyester, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.15uF, Through Hole Mount
Cap Aluminum 2200uF 35V 20% (16 X 31.5mm) Radial 7.5mm 0.08 Ohm 3600mA 10000 hr 105°C Bulk
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.15uF, 100V DC, 3mm(W) x 8mm(H) x 10mm(L)
0.15 µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
FILM CAP MKT BOX 0.15µF 5% 100Vdc LS 7.5mm
Film Capacitor; Capacitor Dielectric Type:Polyester; Capacitance:0.15µF; Capacitance Tolerance:± 5%; Voltage Rating:100VDC; Life Time @ Temperature:200000 hours @ 40°C; Series:MKT; Capacitor Case Style:Radial Leaded ;RoHS Compliant: Yes