TDK ACM1513-551-2PL-TLHF
Common Mode Chokes 550Ω@100MHz CHOKE_15X13MM_SM 550Ω - 10A 15.00 x 13.00mm 6.00mm 4mΩ
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页4 年前
Upverter
TDK
Farnell
JRH Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+23.05%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
EE Concierge
符号封装
Ultra Librarian
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
81,240
Authorized Distributors
6
Inductance
Impedance
550 Ω
550 Ω
550 Ω
Test Frequency
100 MHz
100 MHz
100 MHz
Current Rating
10 A
10 A
10 A
DC Resistance (DCR)
4 mΩ
4 mΩ
4 mΩ
Number of Lines
2
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-06-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
DLP Series 1206 550 Ohm 100 mA 3.6 Ohm DCR 16 V SMT Common Mode Choke
Common Mode Chokes 700Ω@100MHz 6mΩ 12.00 x 11.00mm CHOKE_12X11MM_SM 8A 6.00mm 700Ω
PanasonicEXC-24CN601X
EXC Series 600 mOhm 100 MHz 200 mA 900 mOhm DCR Common Mode Noise Filter
Common Mode Chokes Dual 700Ohm 100MHz 5A 10mOhm DCR SMD Automotive T/R
DLW Series 1206 600 Ohm 260 mA 0.8 Ohm DCR 50 V SMT Common Mode Choke
描述
ACM Series 6052 550 Ohm 10 A 4 mOhm DCR 50 V SMT Common Mode Filter
CMC 10A 2LN 550 OHM SMD / Common Mode Chokes Dual 550Ohm 100MHz 10A 0.004Ohm DCR SMD T/R
Common Mode Chokes and Filters; TDK; ACM1513-551-2PL-TLHF; 6 mm; 4 mOhm; 15 mm; 13 mm
Common Mode Filters / Chokes, |Z|=550Ω at 100MHz, L x W x T :
CHOKE, COMMON MODE, 550OHM, 10A; Rated Current: 10A; Inductance: -; Product Range: ACM Series; Impedance: 550ohm; Common Mode Filter Case: 15mm x 13mm x 6mm; Automotive Qualification Standard: -; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019); Co