TDK-EPC B32676T3905K
Metallized Polypropylene Film Capacitor 9uF 300VDC 10% Radial
数据表
价格与库存
数据表和文档
Factory Futures
Datasheet22 页14 年前
Datasheet32 页17 年前
Datasheet0 页0 年前
Future Electronics
相关零件
Film Capacitor, Polypropylene, 750V, 10% +Tol, 10% -Tol, 9uF, Through Hole Mount
Cap Film 8.5uF 800V PP 10%( 41.5 X 24 X 19mm) Radial 37.5mm 0.009 Ohm 105C Bulk
FILM CAP MKP DC LINK Low Profile 8.5µ 10% 575Vdc LS 37.5mm
Yageo GroupC4ATHBW4900A3LJ
Film Capacitor, Polypropylene, 600V, 5% +Tol, 5% -Tol, 9uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polypropylene, 900V, 5% +Tol, 5% -Tol, 9uF, Through Hole Mount
描述
B32676 Series 300 V 9 uF ±10 % LS=37.5 mm DC Link Metallized PP Film Capacitor
FILM CAP MKP DC LINK Low Profile 9.0µ 10% 300Vdc LS 37.5mm