Vishay MKP1848590094P2
Film Capacitor, Polypropylene, 900V, 5% +Tol, 5% -Tol, 9uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet20 页2 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
Introduction Date2012-11-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Yageo GroupC4ATHBW4900A3LJ
Film Capacitor, Polypropylene, 600V, 5% +Tol, 5% -Tol, 9uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 10% +Tol, 10% -Tol, 8.2uF, Through Hole Mount
Cap Film Suppression X2 8.2uF 630VDC/305VAC PP 20% (42 X 20 X 39.5mm) Radial 37.5mm 105C Bulk
描述
Film Capacitors 9uF 900volt 5% 2pin 37.5mm LS
Radial MKP1848 900V 9muF ±5% 1.693Lx0.728W 43.00mmx18.50mm
9¦ÌF ¡À5% , 37.5mm 900V 14m¦¸ 43mm*18.5mm*35.5mm
MKP 9µF ±5% 900Vdc radial pitch 37.5