TAIYO YUDEN LB2016T2R2MV
Ind Chip Wirewound 2.2uH 20% 7.96MHz Ferrite 375mA 0806 Embossed T/R
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet3 页7 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%