TAIYO YUDEN LBR2518T2R2M
Inductor General PurposeChip Wirewound 2.2uH 20% 7.96MHz Ferrite 0.48A 0.091Ohm DCR 1007 T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet3 页4 年前
Master Electronics
Taiyo Yuden SCT
_legacy Avnet
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
+20.27%