TAIYO YUDEN LB2016T150M
Inductor General Purpose Chip Wirewound 15uH 20% 2.52MHz Ferrite 0.13A 0.91Ohm DCR 0806 T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页4 年前
Taiyo Yuden SCT
_legacy Avnet
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.86%