TAIYO YUDEN CAL45VB4R7K
General Purpose Inductor, 4.7uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Obsolete
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
QUARKTWIN TECHNOLOGY LTDCAL45VB4R7K联系方式
>1wk
数据表和文档
Introduction Date2007-10-30
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 weeks ago)
LTB Date2018-07-17
LTD Date2019-04-17
相关零件
TAIYO YUDENCAL45TB4R7K
Inductor Power Drum Core 4.7uH 10% 7.96MHz 20Q-Factor Ferrite 4.6A 30mOhm DCR RDL
General Purpose Inductor, 4.7uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core
Inductor Chip Wirewound 4.7uH 10% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 0.22A 1.5Ohm DCR 1210 T/R
Inductor, ferrite,4.7Uh,10+% Tol,10-% Tol Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller 5300-09-RC
Inductor RF Shielded Wirewound 4.7uH 10% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 0.22A 1.5Ohm DCR 1210 T/R
描述
FIXED IND 4.7UH 2.2A 79 MOHM TH
INDUCTOR, FORMED LEAD, 45 SIZE, 4.7UH 10%, AMMO
Axial Leaded Inductors, 2.2A, 4.7 uH, ± 10 %, CAL45, RoHS