Bourns CMH322522-4R7KL
Inductor RF Shielded Wirewound 4.7uH 10% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 0.22A 1.5Ohm DCR 1210 T/R
数据表和文档
Newark
Datasheet3 页5 年前
Datasheet2 页11 年前
element14 APAC
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.89%
LTB Date2025-04-30
LTD Date2025-10-30
相关零件
Inductor Chip Wirewound 4.7uH 10% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 0.22A 1.5Ohm DCR 1210 T/R
TAIYO YUDENLK16084R7K-T
Inductor RF Shielded Multi-Layer 4.7uH 10% 10MHz 35Q-Factor Ferrite 0.03A 1.6Ohm DCR 0603 T/R
General Purpose Inductor, 4.7uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
Ind Shielded Multi-Layer 4.7uH 10% 10MHz 35Q-Factor Ferrite 30mA 0603
General Purpose Inductor, 4.7uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
描述
General Purpose Inductor, 4.7uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
INDUCTOR, 4.7UH, 10%, 0.22A, SMD; Inductance: 4.7µH; RMS Current (Irms): 220mA; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): -; Product Range: CMH3225; Available until stocks are exhausted Alternative available
Rf Inductor, 4.7Uh, 45Mhz, 0.22A, Smd; Inductance:4.7Μh; Dc Resistance Max:1.5Ohm; Dc Current Rating:220Ma; Inductor Case/Package:1210 [3225 Metric]; Product Range:Cmh322522 Series; Inductance Tolerance:± 10%; Core Material:Ferriterohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. CMH322522-4R7KL