Taitien TTEAALJANF-50.000000
CMOS Output Clock Oscillator, 50MHz Nom
Production
数据表和文档
Component Distributors Inc.
Datasheet1 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-4.72%
供应链
Introduction Date2025-05-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Oscillator XO 50MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R Automotive AEC-Q100
Oscillator XO 50MHz ±30ppm 15pF CMOS 55% 1.8V 4-Pin SMD T/R
SG-310SDN Series 50 MHz 2.5 V ±25 ppm -40 to +85°C SPXO Crystal Oscillator
Oscillator XO 50MHz ±50ppm 30pF CMOS 55% 1.8V 4-Pin SMD
Oscillator MEMS 50MHz ±20ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 2.5V/3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator MEMS 50MHz ±20ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V 4-Pin SMD T/R
描述
XTAL OSC VCTCXO 50.0000MHZ CMOS
TCXO, 50.0000MHz, +/-5%ppm