Abracon ASE3-50.000MHZ-K-T
Oscillator XO 50MHz ±30ppm 15pF CMOS 55% 1.8V 4-Pin SMD T/R
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet3 页18 年前
Abracon SCT
Newark
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
-14.21%
供应链
Country of OriginTaiwan
Introduction Date2014-03-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Oscillator MEMS 50MHz ±25ppm (Stability) 15pF HCMOS/LVCMOS 55% 3.3V Medical 5-Pin SOT-23 SMD T/R
Oscillator MEMS 50MHz ±25ppm (Stability) 15pF HCMOS/LVCMOS 55% 3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
MEMS Oscillator, 50 MHz, SMD, 5mm x 3.2mm, 25 ppm, 3.3 V, DSC1001
MEMS Oscillator, 50 MHz, SMD, 3.2mm x 2.5mm, 25 ppm, 3.3 V, DSC1003
描述
ASE3 Series 50 MHz 3.2 x 2.5 mm 1.8 V ±30 ppm SMT Crystal Clock Oscillator
50MHz CMOS XO (Standard) Oscillator Surface Mount 1.8V 6mA Enable/Disable
Oscillator, 50Mhz, smd; Product Range:Ase3 Series; Operating Temperature Min:-10°C; Operating Temperature Max:70°C; Frequency:50Mhz; Load Capacitance:15Pf; No. Of Pins:4Pins; Oscillator Mounting:Smd; Resonantor Case/Package:Smd Rohs Compliant: Yes |Abracon ASE3-50.000MHZ-KT