Susumu RG2012P-203-W-T5
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 20000ohm, 150V, 0.05% +/-Tol, Surface Mount, 0805
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
Upverter
DigiKey
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
13,999
Authorized Distributors
0
Resistance
20 kΩ
20 kΩ
Case/Package
Tolerance
0.05 %
0.1 %
Power Rating
125 mW
125 mW
Composition
Thin Film
Thin Film
Temperature Coefficient
25 ppm/°C
25 ppm/°C
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
Thin Film Chip Resistors 0805 Size, 1/10W, 20 Kohm, 0.05%, 25Ppm |Susumu RG2012P-203-W-T5
RES SMD 20K OHM 0.05% 1/8W 0805