Sullins PEC36SAAN
Conn Unshrouded Header HDR 36 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页7 年前
Factory Futures
Future Electronics
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
+10.24%
备用零件
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
5
Gender
Male
Male
Pitch
2.54 mm
2.54 mm
2.54 mm
Number of Positions
36
Number of Rows
1
Mount
Through Hole
Through Hole
Contact Plating
Tin
Gold
Gold
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TSW - Samtec 2.54mm Right Angle Through Hole Header 2.29mm Solder Tail (08) - Fast Stock(mc)
KK 254 Breakaway Header, Vertical, 36 Circuits, Tin (Sn) Plating, Mating Pin Length 6.09mm
KK 254 Breakaway Header 90° Surface Mount Compatible 36 Circuits Tin Plating Mating Pin 6.20mm
36pin 2.54mm 1 Breakaway,Header,Push-Pull 4A 2.54¦Ìm 91.44mm*2.49mm
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 36 Contacts, Through Hole, TSW Series
TE Connectivity4-103185-0
Conn Unshrouded Header HDR 40 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-HoleCarton
描述
Male, 36 C, Straight, .100CC; 5.84mm Head/3.05mm Tail, Tin; PBT Phos Bronze, 125 C
36pin 2.54mm 1 Breakaway,Header,Push-Pull 3A 2.54¦Ìm 91.44mm*2.54mm*2.54mm
36 Position Total Single Readout 2.54 mm Pitch Straight Breakaway Header
Board Connector, 36 Contact(s), 1 Row(s), Male, Straight, 0.1 inch Pitch, Solder Terminal, Locking, Black Insulator
CONN, 36 POS, MALE, 2.54MM, STRAIGHT, RO
CONN HEADER .100 SINGL STR 36POS