Square D JDL36250
Molded Case Circuit Breaker, POWERPACT J Series, 250A, 3 Pole, 600V AC, 25kA at 240V AC
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页7 年前
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Circuit Breaker Thermal Magnetic 3Pole 200A 415VAC/480VAC