Eaton MS3112E14-18S
MIL Series Connector, 18 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Solder Terminal, Receptacle
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet76 页6 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.29%
Stock
528
Authorized Distributors
6
Gender
Female
Female
Number of Positions
18
Mount
Panel
Box, Flanges, Panel
Box, Flanges, Panel
Voltage Rating
600 V
600 V
Current Rating
7.5 A
相关零件
AmphenolPT02A14-18SX
Conn MIL-C-26482 Circular SKT 18 POS Solder ST Box Mount 18 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialPT04A-14-18P
Conn MIL-C-26482 Circular PIN 18 POS Solder ST Panel Mount 18 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialPT04E-14-18P
ITT / CannonKPT02E14-18SY
描述
Conn Circular SKT 18 POS Solder ST Flange Mount 18 Terminal 1 Port
Bayonet Lock,Female Sockets,Receptacle 18pin Aluminum Alloy 7.5A , , 25.1mm*28.89mm