Silicon Lab 511ABA156M250AAG
SMD Crystal Oscillator 156.25MHz 3.3V 6-Pin SMD Tray
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
North Star MicroNS-511ABA156M250AAG联系方式
>1wk
数据表和文档
IHS
Datasheet31 页4 年前
Silicon Lab
Newark
element14 APAC
供应链
Introduction Date2013-09-11
相关零件
Oscillator MEMS 156.25MHz ±25ppm (Stability) LVPECL 52% 2.5V/3.3V 6-Pin QFN SMD T/R
Silicon Lab510ABA000110AAG
SMD Crystal Oscillator 148.3516MHz 3.3V 15pF 6-Pin SMD Tray
Silicon Lab511ABA155M520BAG
SMD Crystal Oscillator 155.52MHz 3.3V 15pF 6-Pin SMD Tray
Silicon Lab511ABA148M500BAG
SMD Crystal Oscillator 148.5MHz 3.3V 15pF 6-Pin SMD Tray
MicrochipDSC8121BI2
Oscillator MEMS 10MHz to 170MHz ±25ppm (Stability) LVCMOS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin VDFN SMD Tube
MicrochipDSC8121CI2
Oscillator MEMS 10MHz to 170MHz ±25ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin VDFN SMD Tube
描述
Differential/single-ended; single frequency XO; OE pin 1; 0.1-250 MHz
LVPECL Output Clock Oscillator, 156.25MHz Nom
OSC, 156.25MHZ, ±50PPM, 3.3V, SMD
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL