Abracon ASEMPLP-156.250MHZ-LR-T
Oscillator MEMS 156.25MHz ±25ppm (Stability) LVPECL 52% 2.5V/3.3V 6-Pin QFN SMD T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
Sager Electronics
JRH Electronics
Newark
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Introduction Date2012-07-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
相关零件
Silicon Lab511ABA156M250BAG
SMD Crystal Oscillator 156.25MHz 3.3V 15pF 6-Pin SMD Tray
MicrochipDSC8121BI2
Oscillator MEMS 10MHz to 170MHz ±25ppm (Stability) LVCMOS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin VDFN SMD Tube
MicrochipDSC8121CI2
Oscillator MEMS 10MHz to 170MHz ±25ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin VDFN SMD Tube
MicrochipDSC8121AI2
Programmable Oscillators Unprog MEMS Oscillator, -40C-85C, 25ppm
SMD Crystal Oscillator 156.25MHz 3.3V 6-Pin SMD T/R
Silicon Lab511ABA156M250AAG
SMD Crystal Oscillator 156.25MHz 3.3V 6-Pin SMD Tray
描述
MEMS Oscillator, 156.25 MHz, SMD, 3.2mm x 2.5mm, 25 ppm, 3.3 V, ASEMP
LVPECL Output Clock Oscillator, 2.3MHz Min, 460MHz Max, 156.25MHz Nom, CMOS
LVPECL MEMS OSCILLATOR, 156.25 MHZ, SMD; Frequency:156.25MHz; Frequency Tolerance:(Not Available); Supply Voltage Min:2.25V; Supply Voltage Max:3.6V; Load Capacitance:15pF; Oscillator Mounting:SMD; No. of Pins:6; Supply Voltage:3.6V
Mems Oscillator, 156.25Mhz, 3.2 X 2.5Mm, Lvpecl; Rango De Producto:Serie Asemp; Frecuencia Nom.:156.25Mhz; Estabilidad De Frecuencia +/-:25Ppm; Tensión De Alimentación Nom.:3.3V; Encapsulado Del Oscilador:Smd, 3.2Mm X 2.5Mm |Abracon ASEMPLP-156.250MHZ-LR-T