Sensata EL240A10-05
Crydom EL240A10-05 Solid State Relay 280VAC 10A Max, 4-8VDC Control Voltage
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页8 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
Master Electronics
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
-30.12%