Sensata DC100D40C
SPST-NO Solid State Relay Screw Smnt, Instantaneous MOSFET, 40 A, 32 V dc
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页5 年前
JRH Electronics
Newark
Electro Sonic
element14 APAC
库存历史记录
3 个月趋势:
-24.27%
供应链
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.95.00
Introduction Date2011-08-29
相关零件
SensataDC100A40C
Relay SSR 13mA 140V AC-IN 40A 72V DC-OUT 4-Pin